O NAS

Przesiane.pl powstało, by zebrać w jednym miejscu bezglutenowe przepisy pojawiające się w polskiej blogosferze kulinarnej. Dodatkowo umożliwia każdemu użytkownikowi nie posiadającemu bloga, dodawanie do serwisu swoich przepisów i dzielenie się nimi. Nie musisz już przeszukiwać dziesiątków blogów i serwisów kulinarnych w poszukiwaniu przepisów nie zawierających glutenu – u nas wszystkie takie są. Wprowadzenie dodatkowych, szczegółowych kategorii w postaci braku w przepisach innych alergenów, braku białego cukru, czy uwzględnienia diety wegetariańskiej, wegańskiej, pozwala dodatkowo przesiać przepisy pod katem innych alergii i własnych preferencji.

Po założeniu konta możesz dodawać do serwisu własne przepisy – z bloga lub za pomocą formularza, obserwować ulubione blogi i brać udział w akcjach, tworzyć przepiśniki z ulubionymi przepisami.

Załóż konto już teraz!

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy lub pisząc na adres: kontakt at przesiane dot pl, wspolpraca at przesiane dot pl